Domů
O salonu
Ceník
Kontakty
Galerie
TRIMOVÁNÍ - STŘÍHÁNÍ - ČIŠTĚNÍ ANÁLNÍCH ŽLÁZEK - KONZULTACE O PÉČI - OŠETŘENÍ DRÁPKŮ - KOUPÁNÍ
O SALONU
Vítejte na internetových stránkách moderního a profesionálního salonu pro Vaše čtyřnohé společníky.Potom jsme tou nejlepší volbou pro Vás! Salon Darling Vám nabízí kvalitní péči o Vaše miláčky. Inspirujte se v naší jedinečné FOTOGALERII, prezentujíci naši práci.Vaši mazlíčci Vám dělají život lepší, proč jim to tedy neoplatit?
Hledáte pro Vašeho pejska nebo kočičku stejně pečlivou a důkladnou péči, jakou chcete mít i Vy v kosmetických a kadeřnických salonech?
SALON DARLING
V našem salonu najdete vše od pamlsků, přes různé oblečky až po speciální kosmetiku.
Narozdíl od jiných "salonu" disponujeme certifikáty, dlouholetou praxi v oboru a láskou k domácím mazlíčkům.
Pravidelně se účastníme odborných kurzů zaměřených na úpravu jednotlivých plemen. Jsme členy Asociace střihačů České Republiky

Nabízíme koupání v kvalitní psí kosmetice, která obsahuje širokou škálu produktů pro různé typy a  barvy srsti. Pokud si Vašeho pejska budete chtít vykoupat doma, musí být vykoupaný a perfektně rozčesaný ve stejný den jako je návštěva salonu a neměl by přijít do kontaktu s venkovním prostředím. To znamená, že z domu musí být do salonu přenesen.
Jestliže bude pejsek špinavý nebo zaprášený, budeme nuceni ho vykoupat, nebo Vám naúčtovat příplatek za znečištění a opotřebení nástrojů. 
Neplatí pro trimovací plemena.

Pokud máte pejska nebo kočičku, kteří z důvodu stáří, nemoci nebo operace nejsou schopni absolvovat cestu do salonu, jsme ochotni dojet i k Vám domů a provést standartní úpravu ve  stejné kvalitě jako u nás v salonu.
Těšíme se na Vás